Каталог файлов | Вход || RSS Регистрация                                                               Пятница, 03.05.2024, 03:58 Гость | RSS  
Коллегам
Категории раздела
англ. язык [32]
математика [37]
укр.язык [28]
укр.чтение [34]
Я и Украина [37]
Музыка [0]
рисование [4]
Труды [11]
Основы здоровья [15]
физкульминутки [0]
христианская этика [3]
другое [10]
русский язык [19]
информатика [13]
физкультура [7]
ПДД [3]
Информатика. Тесты [7]
Литературное чтение [11]
ИКТ в работе учителя [1]
Этика [2]
Тесты [0]
Правознавство [1]
Поиск по сайту
В портфолио!
ВНИМАНИЕ! СЕРТИФИКАТ БЕСПЛАТНЫЙ!
Подробнее здесь

ПОДАТЬ ЗАЯВКУ НА ДИПЛОМ


Cейчас на сайте:
Счетчик PR-CY.Rank

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
СЕГОДНЯ НАС ПОСЕТИЛИ:

Статистика

Зарег. на сайте

Всего: 4238
Новых за месяц: 0
Новых за неделю: 0
Новых вчера: 0
Новых сегодня: 0

Из них

Администраторов: 3
Модератор: Олена8246
Модератор форума: El_solo
Друзей: 21
Проверенных: 19
Обычных юзеров: 4193

Из них

Парней: 745
Девушек: 3493

У нас в гостях:
Забегали в гости:
Locations of visitors to this page Flag Counter
Иконка загрузки
Главная » Файлы » Конспекты уроков » Труды

Уважаемые гости!Cсылки для скачивания материалов с сайта видны только зарегистрированным пользователям.

Саморобні дидактичні посібники з паперу і картону.
30.07.2011, 17:11

Тема. Саморобні дидактичні посібники з паперу і картону.

Мета. Вчити учнів виготовляти дидактичні посібники. Розвивати навички в розмітці і вміння працювати з лінійкою; творчу уяву, кмітливість учнів.

Обладнання. Олівець, клей, гумка, ножиці, лінійка, кольоровий папір.

 

Хід уроку

І. Підготовка робочих місць

II. Організаційний момент.

Казка про інструменти

Жили-були у шухляді письмового столу клей, пензлик, ножиці, прос­тий олівець, кольорові олівці, папір та лінійка. Щодня вони сперечалися між собою, хто з них найпотрібніший, найголовніший.

Якось шухляду хтось висунув, і її мешканці побачили свого господа­ря — хлопчика. Він вийняв їх усіх і почав працювати. Брав олівець і крес­лив ним під лінійку. Потім вирізував окремі деталі і наклеював їх на аркуш паперу. Вийшов гарний орнамент. Окремі його деталі розфарбу­вав кольоровими олівцями. Усі залишилися задоволені, бо зрозуміли, що найголовніша тут людина, її вмілі руки.

Отож, коли клей, ножиці, олівці, папір, пензлик та лінійка знову по­вернулися в шухляду, сперечатися їм вже не хотілося. Усі вони бажають, щоб ви їх швидше взяли до роботи.

 

— У нас сьогодні робота з папером, тому все це приладдя нам буде потрібне.

Перевіримо, чи всі готові до уроку.

Що повинно лежати на парті під час роботи з картоном і папером?

 

Учитель загадує загадки, а учні показують відповіді.

 

1. Довгов'язий Тимішко Біжить по вузькій доріжці, Його сліди — твої труди. (Олівець)

 

2. Я без діла не лежу —

Кого хочеш загружу,

Щоб жили у мирі

Скло, пластмаса й шкіра,

Целофан, хутро й бетон,

Пінопласт, папір, картон...

розуміли, хто я? (Клей)

 

3. Якщо їй даси роботу, —

Марно трудився олівець. (Гумка)

 

Майстер викував уміло

 Два однакових ножі,

Дуже зустрічі зраділи,

 Обнялись, і роз'єднати їх уже ніхто не зміг.

Підкажіть, як називати Почали відтоді їх? (Ножиці)

 

4. Щоб дві крапочки рівнесенько з'єднати,

 Треба її завжди мати. (Лінійка)

 

П'ять братів, п'ять силачів

 Хоч і здаються малими,

 Можеш все робити ними:

і писати, й майструвати...

Хто вони, зумій вгадати. (Пальці)

 

-          Так, найголовніші в будь-якій справі руки людини, недаремно при­слів'я мовить:

Руки твої найкращий клад,

Коли зумієш їм дати лад.

 

III. Повідомлення теми і мети уроку.

Діти, сьогодні ми з вами будемо виготовляти нашу помічницю на уроках  – сигнальну картку.

 

IV. Розгляд зразка виробу.

 

V. Технологія виготовлення виробу:

- з картону вирізати картку (за шаблоном)

- з паперу синього кольору вирізати хмарку

- з паперу червоного або жовтого кольору треба вирізати кружечок

- на кружечок наклеїти очі, ніс та усмішку – це буде сонечко

- на один бік нашої картки ми наклеюємо сонечко (правильна відповідь)

- на зворотньому боці наклеїти хмарку (невірна відповідь)

 

VI. Планування наступних трудових дій. Відбір матеріалів та інструментів.

Що потрібно для роботи?

VII. Правила техніки безпеки.

VIII. Самостійна робота учнів  в парах.

Виготовлення виробу учнями під керівництвом учителя.

 

Виробнича гімнастика.

Раз, два, три, чотири, п'ять

 Треба вправи починать.

Раз, два, три, чотири

Руки в боки, два підскоки.

Раз, два, три

Нові вправи почали:

Нахил вправо, нахил вліво,

А тепер тихенько сіли.

 

IX. Продовження самостійної роботи.

 

X. Оцінювання виробів.

 

XI. Підсумок уроку.

Чи сподобалась вам робота на уроці?

Де будемо використовувати сигнальну картку, яку виготовляли?

 

Гра «Так чи ні?» з використовуванням зроблених карток.

 

XII. Прибирання робочих місць.

Рудакова  Лідія Володимирівна

учитель початкових класів

Новотроїцька ЗШ І-ІІІ ст. № 4

Волноваського р-ну  Донецької обл.

61169@mail.ru

http://mykids.ucoz.ru

 

СООБЩИТЬ О БИТОЙ ССЫЛКЕ
Категория: Труды | Добавил: Лидия
Просмотров: 882 | Загрузок: 0
Всего комментариев: 0
avatar
Мини-профиль
Гость


Группа:
Гости
Время:03:58

Гость, мы рады вас видеть. Пожалуйста зарегистрируйтесь или авторизуйтесь!
*
Мои публикации

Учительский портал
Наша кнопка
Школьный дворик Рудаковой Лидии

Подписка на email:

Хотите быть в курсе обновлений сайта? Введите свой e-mail адрес:


Сайт Рудаковой Лидии Владимировны
ШКОЛЬНЫЙ ДВОРИК 2010_2024