Каталог статей | Вход || RSS Регистрация                                                               Пятница, 09.12.2016, 19:18 Гость | RSS  
Рейтинг cайтов
Рейтинг образовательных сайтов mega-talant.com
Это важно!

Новые критерии оценивания (2016 год) СКАЧАТЬ

Нова інструкція щодо заповнення журналу 1-4 класів ВИКАЧАТИ
Коллегам
Категории раздела
математика [27]
рисование [7]
украинский язык и чтение [48]
я и Украина [7]
Основы здоровья [5]
другое [20]
Информатика [3]
английский язык [4]
русский язык [7]
христианская этика в укр.культуре [1]
трудовое обучение [1]
Литературное чтение [3]
этика [1]
Поиск по сайту
Пообщаемся?
 
200
В портфолио!
Для того, чтобы получить сертификат, который подтвердит публикацию Вашего материала на сайте, заполните форму на ФОРУМЕ
Подробнее здесь

ПОДАТЬ ЗАЯВКУ НА ДИПЛОМ


Cейчас на сайте:
Счетчик PR-CY.Rank

Онлайн всего: 2
Гостей: 2
Пользователей: 0
СЕГОДНЯ НАС ПОСЕТИЛИ:

Статистика

Зарег. на сайте

Всего: 3230
Новых за месяц: 82
Новых за неделю: 12
Новых вчера: 4
Новых сегодня: 0

Из них

Администраторов: 2
Модератор: Олена8246
Модератор форума: El_solo
Друзей: 21
Проверенных: 17
Обычных юзеров: 3188

Из них

Парней: 530
Девушек: 2700

У нас в гостях:
Сейчас ищут:
Качество сайта

Каталог webplus.info
Поддержка сайта

продвижение сайта бесплатно

Урок ремонта и отделки стен: декоративная штукатурка своими руками – работа, требующая терпения, аккуратности и мастерства.

Этот сайт защищен «Site Guard»
Главная » Статьи » Уроки » украинский язык и чтение

Англійська народна казка «Сорочаче гніздо»

Тема. Англійська народна казка «Сорочаче гніздо» 
Мета. Вчити стежити за логікою описування подій; орієнтуватися у структурі тексту; формувати читацькі навички, уміння визначати головну думку та пояснювати її ; розвивати зв’язне мовлення; виховувати наполегливість у здобутті знань, культуру мовлення. 
Обладнання. Малюнки птахів, таблиця для розчитування, магнітна дошка, слова до гри «Розсипанка», аудіо запис казки «Сорочаче гніздо».

                                                Хід уроку: 
1. Організація класу. 
1.1. Привітання вчителя: 
Треба разом привітатись: 
«Добрий день!» 
Дружно, голосно сказати: 
«Добрий день!» 
Вліво, вправо поверніться: 
«Добрий день!» 
Туди, сюди посміхніться: 
«Добрий день!» 
У долоні поплескайте: 
«Добрий день!» 
Дружно всі, не відставайте: 
«Добрий день!» 
1.2 Очікування учнів від уроку (гра «Мікрофон): 
2. Мовна розминка: 
2.1. Дихальна вправа:
 
- Для того, щоб вчитися правильно і виразно читати, нам потрібно вміти правильно дихати. Тому першою вправою нашої мовної розминки буде дихальна вправа: 
Вдих носом – видих ротом. 
Вдих ротом – видих носом. 
Вдих носом – видих з промовлянням слів: «Прийшла весна!» 
2.2. Розчитування за вправою «Пташка»: 
- Наступним кроком мовної розминки буде вправа «Пташка», яку нам допоможе провести пташка, назва якої захована у загадці: 
Як вам витівка така: Й вийшла пташка білобока, 
До числа добавив «а». Називається …(сорока). 
а е и о і у 
зд 
кр

2.3. Скоромовка (слайд):

У середу на урок прийшло сорок сорок. 
Хитру сороку спіймати морока, 
А на сорок сорок треба сорок морок. 

2.4. Гра «Розсипанка»: 
Зі слів, що прикріплені на магнітній дошці, скласти прислів’я та пояс- нити його значення. 
В світ, здобувай, не бреди, знання, скоріш, навмання . 
(Не бреди в світ навмання, здобувай скоріш знання.) 
3. Мотивація навчальної діяльності: 
Бесіда «Що ви знаєте про ..?»: 
- До якого виду творчості відноситься це речення? 
- Що таке прислів’я? 
- Які ще види усної творчості ви знаєте? 
- Що таке казка? 
- Яку казку називають «авторською»? 
- Яку казку називають «народною»? 
- Поясніть значення прислів’я : Маленькі казки багато розуму дають. 
4. Повідомлення теми і мети уроку: 
1.- Отже, ми сьогодні познайомимось із англійською народною казкою, назву якої ви дізнаєтесь із гри «Шифрувальник». 
2 «Шифрувальник». ( «Сорочаче гніздо»). 
3. Інтерактивна вправа «Передбачення»:
 
- Про що піде мова у казці? 
5. Ознайомлення із змістом казки «Сорочаче гніздо» 
 1.Слухання казки (аудіо запис):
 
- Чи справдились ваші передбачення? 
- Для чого сорока будувала гніздо? 
2 Словникова робота 
Вити як - небудь 
глузд плести 
абияк розуміння 
заприсяглася твердо пообіцяла 
Хворостина, прутик, тоненька гілочка 
3. Комбіноване читання (зачину та основної частини): 
- Читають діти – «помічники» вчителя 
4 Читання кінцівки казки в парах «Один одному» (кінцівка тексту). 
 5. Перевірка рівня первинного сприймання змісту прочитаного:
 
- Чи навчився хтось з них робити гніздо так майстерно, як сорока? 
- Закінчіть речення, вибравши правильний варіант
Птахи не навчились робити гнізда, як сорока, бо … 
а) їм не вистачало прутиків 
б) сорока їх погано вчила 
в) їм не вистачило терпіння дослухати науку до кінця. 
ФІЗКУЛЬТХВИЛИНКА: 
Ми берізки і кленці 
В нас тоненькі стовбурці 
Ми в стрункі стаєм ряди 
Дістаємо промінці. 
Ми стискаєм їх вогонь 
В зелені своїх долонь. 
Хилять свіжі вітерці 
Вліво - вправо стовбурці. 
Ще й верхівки кожен ряд 
Нахиля вперед, назад.
5. Вибіркове читання: 
- Прочитати уривок про пташку, яка на екрані. 
- Про що заприсяглася сова? 
- Визначити головну думку тексту. 
Робота в парах: 
- Продовжити речення: « Бути терплячим означає …» 
Діти висловлюють свою думку. 
Хвилинка – цікавинка: 
Серед птахів найтерплячишім будівельником свого гнізда є ремез.
6 .Вправи на розвиток уміння швидко орієнтуватись у тексті: 
а) Гра «Дочитай речення» 
Зібрала вона всіх птахів … почала вчити. 
Відтоді всі дрозди роблять свої гнізда… на зразок млинця. 
Ось чому сови не навчилися робити … кращих гнізд. 
Потім сорока назбирала пуху та пір’я і … вистелила гніздо. 
А нетерплячі птахи один за одним … відлітали геть. 
б) Гра «Де сидить сорока?»: 
Діти зачитують речення, в яких є слово «сорока». 
в) Гра "Знайдіть слова із буквосполученнями вправи "Пташка” 
Гнізда, глузду, нездари. « Кряк», кругленький, кращих. 

7 .Підготовка до читання в особах: 
- Скільки дійових осіб у казці? 
- Скільки має бути задіяно учнів для читання в особах? 
8. Поділ на групи. Читання в особах у групах. 
8. Домашнє завдання:
 
- Підготувати розповідь про гніздо, яке робить сорока. 
- Для допитливих пошукове завдання: переглянути раніше прочитані казки, визначити ті, які подібні до цієї казки та визначити у чому саме полягає по- дібність. 
9. Підсумок уроку: 
- Прочитайте прислів’я. Яке з них виражає закінчену думку? 
то Х габато бироть, ойт тобага зєна 
бреДо гото тивчи, хот охеч све тизна. 
оХт абагот ритьгово, тйо ламо твотьри. 
(Хто багато робить, той багато знає. 
Добре того вчити, хто хоче все знати. 
Хто багато говорить, той мало творить.) 

 

Категория: украинский язык и чтение | Добавил: Лидия (25.06.2013) E
Просмотров: 874 | Комментарии: 3
Всего комментариев: 3
avatar
0
2
Как скинуть презентацию?
avatar
0
3
Куда скинуть? Не поняла...Войдите на сайт
avatar
0
1
Ирочка, спасибо большое! 


СЕРТИФИКАТ ОТПРАВЛЕН
avatar
Рассылка!
Мини-профиль
Гость


Группа:
Гости
Время:19:18

Гость, мы рады вас видеть. Пожалуйста зарегистрируйтесь или авторизуйтесь!
Начальная школа

«Методичний портал»

Информатика

«Методичний портал»

Мои сайты
Сайт 2-Б

КОПИЛОЧКА Рудаковой Лидии

Наша погода
Новотроицкое 
Календарь
Календар України
Регистрация сайта
Перейти на страницу каталогов

Учительский портал

ШКОЛЬНЫЙ ДВОРИК

Банк Интернет-портфолио учителей


Образовательные ресурсы для школьников и педагогов, выдача сертификатов, сайты учителей, скачать презентацию на сайте, уроки, планы, конспекты урока
*
Мои публикации

Учительский портал
Наша кнопка
Школьный дворик Рудаковой Лидии

Подписка на email:

Хотите быть в курсе обновлений сайта? Введите свой e-mail адрес:


Сайт Рудаковой Лидии Владимировны
ШКОЛЬНЫЙ ДВОРИК_2016