Каталог статей | Вход || RSS Регистрация                                                               Вторник, 16.04.2024, 17:12 Гость | RSS  
Коллегам
Категории раздела
математика [27]
рисование [8]
украинский язык и чтение [48]
я и Украина [8]
Основы здоровья [5]
другое [20]
Информатика [3]
английский язык [4]
русский язык [7]
христианская этика в укр.культуре [1]
трудовое обучение [2]
Литературное чтение [4]
этика [1]
Поиск по сайту
В портфолио!
ВНИМАНИЕ! СЕРТИФИКАТ БЕСПЛАТНЫЙ!
Подробнее здесь

ПОДАТЬ ЗАЯВКУ НА ДИПЛОМ


Cейчас на сайте:
Счетчик PR-CY.Rank

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
СЕГОДНЯ НАС ПОСЕТИЛИ:

Статистика

Зарег. на сайте

Всего: 4238
Новых за месяц: 1
Новых за неделю: 0
Новых вчера: 0
Новых сегодня: 0

Из них

Администраторов: 3
Модератор: Олена8246
Модератор форума: El_solo
Друзей: 21
Проверенных: 19
Обычных юзеров: 4193

Из них

Парней: 745
Девушек: 3493

У нас в гостях:
Забегали в гости:
Locations of visitors to this page Flag Counter
Иконка загрузки
Главная » Статьи » Уроки » английский язык

План-конспект уроку англійської мови "Моя улюблена пора року" для 1 класу

План-конспект уроку
англійської мови
"Моя улюблена пора року"
для 1 класу
Вчителя англійської мови
Балак Яни Олегівни

Form 1 Lesson________ Date_________
Тема: Моя улюблена пора року.
Мета: Повторити і закріпити лексичний матеріал теми. Ознайомити учнів зі структурами «I like…», «Do you like…?» та тренувати у їх вживанні в усному мовленні. Навчати учнів діалогічного та монологічного мовлення. Повторити вивчені раніше літери. Навчати учнів читання. Розвивати навички письма. Тренувати увагу й пам’ять. Виховувати бережливе ставлення до природи.
Тип уроку:комбінований урок із використанням мультимедійних технологій.
Обладнання: картки для гри (НО1), картки для самостійної роботи (НО2), тематичні картки «Seasons»,мультимедійна презентація із звукозаписом пісні «Seasons».
Хід уроку
І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ
Greeting 1. Привітання.
Aim 2. Повідомлення теми та мети уроку.
Т: Сьогодні ми з вами будемо розмовляти про наші улюблені пори року. Ми повторимо слова й літери, які вчили на минулих уроках, та вивчимо нові. Також ви вивчите вірш про пори року. Як завжди, ви будете грати в ігри та розігрувати діалоги. Також ви будете вчитись читати й писати. Давайте починати наш урок. Let’s start our lesson.
Warming up 3. Уведення в іншомовну атмосферу.
1) Повторення пісні (с. 48).
Учитель читає слова пісні, учні уважно слухають. Потім учитель читає по рядку,
учні повторюють. Після цього діти співають пісню у супроводі аудіозапису.
2) Гра «Пантоміма».
Учитель поділяє клас на дві команди та пояснює правила. Учні з кожної команди по черзі виходять до дошки та за допомогою пантоміми показують, що вони вміють робити. Члени команди-суперниці відгадують. За кожну правильну відповідь надається один бал. Перемагає команда, яка набере більше балів. Учитель стежить за правильністю виконання завдання.
ІІ . ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
Pronunciation Practice
1. Тренування у вимові звуків.
1) Т: Спочатку ми з вами потренуємося правильно вимовляти англійські звуки.
Повторюйте за мною. Repeat after me.
Учитель вимовляє звуки по 2—3 рази, учні повторюють.
Т: [e], [0], [5], [2].
Потім учитель вимовляє слова, учні повторюють.
T: [e] — egg, elephant, red;
[0] — happy, apple, cat, can;
[5] — dog, frog;
[2] — duck, cup, up.
2) Впр. 6 (с. 53).
Учні дивляться на малюнки до вправи та ланцюжком називають голосні звуки відповідно до завдання. Учитель контролює правильність виконання завдання.
Vocabulary Presentation and Practice
2. Подання та відпрацювання нового лексичного матеріалу.
1) Розучування вірша. Впр. 1 (с. 51).
Т: Подивіться на малюнки до першої вправи на сторінці 51. Що ви бачите?
Учні відповідають.
Т: Давайте вивчимо вірш про улюблені пори року членів родини. Слухайте та повторюйте. Listen and repeat.
Учитель читає вірш і перекладає рідною мовою, учні уважно слухають. Потім учитель читає по рядку, учні повторюють по 2—3 рази. Нарешті діти разом з учи-
телем розповідають весь вірш 2—3 рази.
2) Впр. 2 (с. 51).
Т: Подивіться на малюнки до другої вправи на сторінці 51. Що ви бачите?
Учні відповідають.
Т: Давайте вивчимо, як говорити про свою улюблену пору року англійською.Слухайте та повторюйте. Listen and repeat.
Учитель вимовляє речення вправи та показує малюнки, учні повторюють речення по 2—3 рази. Можна перекладати слова рідною мовою у разі необхідності.
Oral Practice 3. Навчання діалогічного та монологічного мовлення.
1) Впр. 3 (с. 52).
а) Учитель запитує кожного учня за прикладом, наведеним у вправі, та допомагає їм відповідати. Потім двом учням пропонується вийти до дошки та запитати один одного про улюблені пори року. Учні виконують завдання. Учитель контролює правильність його виконання. Потім ще три-чотири пари учнів розігрують діалог біля дошки.
б) Гра «Улюблена пора року».
Учитель розкладає картки із зображенням пір року (НО1) на столі малюнками донизу і запрошує одного з учнів узяти одну картку, не показуючи однокласникам. Решта дітей має відгадати «улюблену пору року» учня, ставлячи запитання. Той, хто правильно назве пору року, виходить до дошки й бере наступну картку.
Наприклад:
P2: Do you like winter?
P1: No, I don’t.
2) Впр. 7 (с. 53).
Учитель розкладає на столі картки (НО1) малюнками догори, пропонує одному з учнів вийти до дошки, обрати свою улюблену пору року та сказати про неї 2—3 речення. Потім інші учні ланцюжком виходять до дошки та розповідають
про свої улюблені пори року.Учитель стежить за правильністю виконання завдання.
Physical Activity
4. Фізкультхвилинка з одночасним закріпленням лексики.
Учитель вимовляє фрази вірша (підручник, с. 45) та жестами показує, що треба робити. Учні повторюють фрази, виконуючи необхідні дії. Потім діти розповідають
вірш повністю разом з учителем. Можна доручити одному з учнів провести фізкультхвилинку.
Revision of Letters
5. Повторення літер.
1) Впр. 4 (с. 52).
Учні ланцюжком називають літери, показуючи їх у таблиці вправи. Учитель
контролює правильність виконання завдання.
2) Робота з картками.
Учитель роздає картки (НО2) і пояснює завдання. Учні мають поєднати великі й малі літери. Переможці — перші три учні, які правильно виконали завдання.
По закінченні роботи учитель збирає картки для перевірки.
НО 2: Match the letters./Поєднай літери.
Reading 6. Навчання читання. Впр. 6 (с. 53).
Учитель зачитує слова (2—3 рази), учні читають за ним. Потім діти читають слова вправи самостійно ланцюжком. Учитель контролює правильність виконання завдання.
Writing 7. Розвиток навичок письма.
1) Впр. 5 (с. 52).
Учитель пояснює завдання та пише слово на дошці. Учні самостійно виконують завдання в зошитах. Учитель контролює правильність його виконання.
ІІІ . ЗА КЛЮЧНА ЧАСТИНА УРО КУ
Summarizing 1. Підведення підсумків уроку.
Заключна бесіда з учнями.
Т: Скажіть, будь ласка, чи сподобався вам сьогодні урок? Що вам сподобалося більше за все? Чого ви навчились?
2. Закінчення уроку.

Категория: английский язык | Добавил: 80950308151 (30.10.2014) | Автор: Балак Яна Олеговна E
Просмотров: 2556 | Комментарии: 1
Всего комментариев: 1
avatar
0
1 Лидия • 21:07, 30.10.2014
Яна Олеговна, спасибо Вам за прекрасный конспект!
Таковых на сайте очень мало.
Желаю Вам успехов!

Сертификат № 968 выдан
avatar
Мини-профиль
Гость


Группа:
Гости
Время:17:12

Гость, мы рады вас видеть. Пожалуйста зарегистрируйтесь или авторизуйтесь!
*
Мои публикации

Учительский портал
Наша кнопка
Школьный дворик Рудаковой Лидии

Подписка на email:

Хотите быть в курсе обновлений сайта? Введите свой e-mail адрес:


Сайт Рудаковой Лидии Владимировны
ШКОЛЬНЫЙ ДВОРИК 2010_2024