Каталог статей | Вход || RSS Регистрация                                                               Четверг, 25.04.2024, 01:27 Гость | RSS  
Коллегам
Категории раздела
Методичні матеріали [11]
Інтерактивні технології навчання [13]
Поиск по сайту
В портфолио!
ВНИМАНИЕ! СЕРТИФИКАТ БЕСПЛАТНЫЙ!
Подробнее здесь

ПОДАТЬ ЗАЯВКУ НА ДИПЛОМ


Cейчас на сайте:
Счетчик PR-CY.Rank

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
СЕГОДНЯ НАС ПОСЕТИЛИ:

Статистика

Зарег. на сайте

Всего: 4238
Новых за месяц: 0
Новых за неделю: 0
Новых вчера: 0
Новых сегодня: 0

Из них

Администраторов: 3
Модератор: Олена8246
Модератор форума: El_solo
Друзей: 21
Проверенных: 19
Обычных юзеров: 4193

Из них

Парней: 745
Девушек: 3493

У нас в гостях:
Забегали в гости:
Locations of visitors to this page Flag Counter
Иконка загрузки
Главная » Статьи » ТЕХНОЛОГІЯ ІНТЕРАКТИВНОГО НАВЧАННЯ » Методичні матеріали

Корекційно-розвиткове заняттяі (Для дітей з вадами слуху)

Корекційно-розвиткове заняття в 6 класі
(Для дітей з вадами слуху)
Тема: Звук [н]. Фонетичний розбір слова. Слухове сприймання: «Розповідь про себе».
Мета: Автоматизувати звуковимову раніше вивчених звуків, зокрема звук [н]. Закріплювати вміння виконувати фонетичний розбір слів (малювання, яблуко). Закріпити вміння вести зв’язну розповідь про себе.
Хід заняття
Психологічний настрій.
- Як справи? Як настрій? Ти готовий до заняття? Тобі потрібно говорити сьогодні виразно, правильно виконувати всі завдання.
- Як думаєш, що ти будеш робити на занятті?
Я буду:
*говорити
*думати
*читати
*запам’ятовувати
*відповідати на запитання
Подивися на малюнок.
Склади 2 речення за малюнком.
Настала сніжна, холодна зима.
Діти зліпили снігову бабу.
Розбери речення. Постав питання до кожного слова.

Подивись на мене. Які слова я говорю?
(Учень зчитує з губ, називає вголос)

Подивись на таблички.
Які слова можна підібрати до них?
В якому з слів є буква Н?

Тепер закріпимо вимову цього звука (дзеркало, омовлення артикуляції). Вправа «Який це звук?»
Визнач місце звука [н] у словах (на початку, в середині, в кінці)

Молодець! Тепер трішки відпочинемо. Розкажи мені про себе шляхом пальчикової гімнастики.
Перші три речення говори повільно, другі два говори довго, наступні говори пошепки.
Зробимо фонетичний розбір слова:

А зараз виконай фонетичний розбір самостійно

Перевір себе і оціни.
Підсумок.
Що ми сьогодні робили? Оціни свою роботу на занятті:
Я:
- Знаю
- Вмію
- Ціную знання

Категория: Методичні матеріали | Добавил: yarisholya (25.11.2015) | Автор: Подолян Ірина Костянтинівна E
Просмотров: 872 | Комментарии: 1
Всего комментариев: 1
avatar
0
1 Лидия • 17:23, 26.11.2015
Уважаемая Ирина Константиновна! К сожалению, Ваш материал не соответствует возрастной категории! 
Может быть Вы уберёте из названия 6 кл?
avatar
Мини-профиль
Гость


Группа:
Гости
Время:01:27

Гость, мы рады вас видеть. Пожалуйста зарегистрируйтесь или авторизуйтесь!
*
Мои публикации

Учительский портал
Наша кнопка
Школьный дворик Рудаковой Лидии

Подписка на email:

Хотите быть в курсе обновлений сайта? Введите свой e-mail адрес:


Сайт Рудаковой Лидии Владимировны
ШКОЛЬНЫЙ ДВОРИК 2010_2024